Наши услуги

Наши товары

01. Кто же мы такие?

Про нас

Підприємство "Лідер Інжиніринг" є однією з провідних компаній в Запорізькій області, що спеціалізується на продажах, ремонті, встановленні та налагодженнях обладнання для енергетичних, нафтохімічних, гірничодобувних і металургійних компаній, основними пріоритетами якої є якість послуг і професіоналізм фахівців.

"Лідер Інжиніринг" презентує приводну техніку і обладнання для металургійного, гірничодобувного, нафтохімічного та енергетичного напрямків промисловості.

Наша компанія займається професійними зуборізними роботами в потрібних деталях і шестернях, шліфуванням і наплавленням валів, заміною склянок, розточувальними роботами з корпусами, а також токарними, фрезерними і зварювальними роботами.

Крім цього, компанія здійснює заміну зношених деталей в автомобілях, установку механізмів, заміну стертих і деформованих підшипників, а також манжетів. Ми надаємо послуги з установки нових сальників, тестування лебідок, транспортних коліс, промислових гальмівних систем і ремонту транспортно-підйомного обладнання. Реалізація всіх виробів, представлених компанією, відбувається згідно ГОСТ.

Напишіть нам

Напишите нам